Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Fara Jihlava - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Fara Jihlava - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Fara Jihlava - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Fara Jihlava - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Fara
Rancirov 1
Jihlava 58601
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Fara ubytovanie Jihlava Aktuálne počasie: hmlaDenná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s


 

**** Hotel Fara ubytovanie Jihlava

Hotel Jihlava Fara Hotel Jihlava ubytovanie Vivaldi
Rodinný hotel Vivaldi
sa nachádza v malebnej dedinke Rantírov cca 1 km od Jihlavy na trase Praha - Znojmo - Viedeň. Hotel ponúka priestory pre: konferencie, semináre, školenia, relaxačné pobyty, wellness víkendy, športové pobyty, rodinné oslavy (svadby, narodeniny, krstiny ...). Po celý rok - v každom ročnom období v hoteli Vivaldi ponúkajú tiež zaujímavé možnosti ku spestreniu Vášho pobytu. 

Ubytovanie hotel Vivaldi Jihlava:
Pre svojich hostí má hotel Vivaldi pripravené ubytovanie v 47 izbách: - 14 jednolôžkových - 31 dvojlôžkových - 1 trojlôžkovej - 1 apartmáne. Ubytovanie v hoteli Vivaldi zahŕňa: - raňajky formou bufetu - parkovanie v areáli hotela - voľný vstup do krytého hotelového bazéna - wi-fi internet.

Hotel Jihlava ubytovanie Vivaldi reštaurácia:
Hotelová reštaurácia ponúka posedenie v príjemnom prostredí s klenbovými stropmi. Vyhlásená kuchyňa hotela Vivaldi Vám dopraje dostupný gastronomický zážitok, ktorý môžete zakončiť ochutnávkou z širokej ponuky moravských i zahraničných vín. V letných mesiacoch je pre Vás otvorená vonkajšia záhradka, kde si obklopení zeleňou môžete v kľude vychutnať atmosféru zapadajúceho slnka. Reštaurácia hotela Vivaldi je ideálne miesto pre konanie osláv, svadobných veselí, pracovných obedov, romantických večerí a rautov.

Hotel Jihlava ubytovanie Vivaldi konferenčné služby:
Vďaka svojmu umiestneniu a kvalitnému technickému vybaveniu je hotel Vivaldi vhodný pre najrôznejšie konferencie, mítingy, obchodné rokovania, pracovné raňajky, obedy a večere, firemné dni, prezentačné akcie a podobne. K dispozícii je 5 konferenčných miestností s kapacitou od 10 do 115 osôb, vybavené modernou technikou a internetom.

Hotel Vivaldi Jihlava športovo relaxačné služby:
Relaxačné centrum Hotela Vivaldi prispieva ku spríjemneniu Vášho pobytu. K odpočinku slúži bazén, vírivka, sauna, parná kúpeľ a krytá tenisová hala. Na objednávku Vám zabezpečí masáže, kozmetičku či kaderníka.

Jar, leto: Grilovanie vo vonkajšom priestore s príjemným posedením, výlety do blízkeho okolia (pamiatky UNESCO - Telč a jeho okolie, Trebíč, Dačice, Slavonice, Žďár - Zelená hora), Jihlavské katakomby, aquapark Vodný raj, alebo prehliadka Jihlavskej ZOO.
Jeseň, zima: Príjemné posedenie pri krbe, dobré jedlo a pitie, spoločenské hry. Vysočina je ideálne miesto pre zimné športy (zjazdové lyžovanie, nespočet bežeckých tratí, korčuľovanie), po chladnom aktívnom dni sa môžete zregenerovať v hotelovom wellness centre.

Hotel Jihlava Fara - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Jihlava Fara - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Jihlava Fara - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Jihlava Fara - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jihlava Fara - hotel má reštauráciuHotel Jihlava Fara - hotel má vináreňHotel Jihlava Fara - možnosť pripojenia na internetHotel Jihlava Fara - k dispozícii letná terasaHotel Jihlava Fara - k dispozícii kavareňHotel Jihlava Fara - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Jihlava Fara - akceptuje creditné karty VISAHotel Jihlava Fara - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Jihlava Fara - akceptuje creditné karty JCBHotel Jihlava Fara - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Jihlava Fara - krytý bazén v hoteliHotel Jihlava Fara - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Jihlava Fara - Iybz sú vybavené televízoromHotel Jihlava Fara - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jihlava Fara - Izby s vlastnou toaletouHotel Jihlava Fara - v izbach je telefon
Email: hotel-Jihlava-Vivaldi@cz-hotel.eu